Trustpilot
Markt
Kookapparatuur
Horeca meubilair
Keukenapparatuur
Buffetwarmers
Koelapparatuur
Bar uitrusting
Slagerij
Vaatwasmachines
(2) Reviews

Item: EX10012409

|

Model: RCCD-RT13_9L

Chafing dish - GN 1/1 - Royal Catering - 8.5 L - 2 brandstofcellen - kijkvenster

In de uitverkoop
€ 139,00 € 169,00
Tijdelijke korting Prijs inclusief 21% btw.

De laagste prijs in de 30 dagen vóór de korting was: € 169,00

Qty
Korting
Per item
3+
5%
€ 132,05
5+
10%
€ 125,10
10+
15%
€ 118,15
Op voorraad
GRATIS LEVERING ca. vrijdag 21 maart
Laagsteprijs garantie
Royal Catering
Belangrijkste kenmerken
  • veelzijdig - voor het warmhouden van een grote verscheidenheid aan gerechten
  • vers - geen verbranding van het voedsel dankzij het waterbad
  • effectief - dankzij uitstekende warmteverdeling blijft voedsel lang warm
  • veilig - stevig verankerde houder voor brandstofcontainer
  • eenvoudig - gemakkelijk schoon te maken en te gebruiken
Verzendgegevens
Retourneren en garantie
Downloads

Roman Uhlíř vorig jaar

Voldoende

Aan de ene kant past het deksel niet zoals het hoort als het gesloten is, maar verder een heel mooi product

Technische details

Chafing dish - GN 1/1 - Royal Catering - 8.5 L - 2 brandstofcellen - kijkvenster Chafing Dish - 900 W - GN 1/1 Container - 100 mm Chafing dish - GN 2/3 - Royal Catering - 5.3 L - 1 Brandstofcel - halfrond Chafing dish - rond - Royal Catering - 5.8 L - 1 brandstofcel - kijkvenster Chafing dish - GN 1/1 - Royal Catering - 8.5 L - 2 Brandstofcellen - smalle standaard Chafing dish - GN 1/1 - Royal Catering - 8.5 L - 2 brandstofcellen
€ 139,00
Chafing dish - GN 1/1 - Royal Catering - 8.5 L - 2 brandstofcellen - kijkvenster
Net bekeken
€ 119,00
Chafing Dish - 900 W - GN 1/1 Container - 100 mm
€ 95,00
Chafing dish - GN 2/3 - Royal Catering - 5.3 L - 1 Brandstofcel - halfrond
€ 119,00
Chafing dish - rond - Royal Catering - 5.8 L - 1 brandstofcel - kijkvenster
€ 129,00
Chafing dish - GN 1/1 - Royal Catering - 8.5 L - 2 Brandstofcellen - smalle standaard
€ 219,00
Chafing dish - GN 1/1 - Royal Catering - 8.5 L - 2 brandstofcellen
Afmetingen (LxWxH)
56.5 x 44 x 29 cm
57 x 35 x 25 cm
44 x 39 x 29.5 cm
50 x 44 x 29 cm
60 x 36 x 39 cm
66.5 x 43.5 x 29 cm
Afmetingen container [mm]
530 x 325
-
355 x 325
Φ 390 x 65
530 x 325
530 x 325
Brandstofhouders
Ja
-
Ja
Ja
Ja
Ja
Capaciteit watertank
14 l
-
8.9 l
7.7 l
14 l
14 l
Containertype
GN 1/1
GN 1/1
GN 2/3
-
GN 1/1
GN 1/1
Vergelijk meer attributen

Bezorgpakket

  • Chafing dish RCCD-RT13_9L met GN 1/1 container
  • deksel
  • 2 Container voor brandstof
  • handleiding

Productomschrijving

Eet smakelijk - met deze nobele Chafing dish van roestvrij staal

Of het nu in het hotel, restaurant of cateringbuffet is - de hoogwaardige Chafing dish uit de cateringbenodigdheden van Royal Catering is overal nodig waar soepen of andere lekkernijen warm moeten worden gehouden. De Verwarmende container gemaakt van smaakloos roestvrij staal is perfect om grote hoeveelheden voedsel op de juiste temperatuur te houden en op een smakelijke manier te presenteren.

Uw mobiele Verwarmende container om soepen, stoofschotels en dergelijke warm te houden

Door zijn elegante vormgeving en formaat is de Rechaud een echte blikvanger en maakt uw gasten nieuwsgierig naar de heerlijke inhoud. Dankzij een capaciteit van 8.5 l kunt u met deze Voedsel verwarmer veel gasten tegelijk vermaken bij grote evenementen. De eenvoudig uitneembare GN 1/1 Warmhoudbakjes met een diepte van 65 mm maakt het voor u gemakkelijker om vers gekookte soep, jus, chili con carne of groentestoofpot direct aan het fornuis te vullen.
De Voedsel verwarmer is gemaakt van duurzame en krasvaste materialen (Roestvrij staal, gehard glas) en voldoet aan de hoge hygiënische eisen van de horeca. Het heeft ook een hittebestendig cool-touch handvat waarmee je het kunt gebruiken zonder je te verbranden. De warmte-isolerende deksel maakt indruk met zijn glazen inzetstuk, waardoor jij en je gasten het eten kunnen zien zonder de Chafing dish te hoeven openen. De hoes kan eenvoudig worden opgevouwen om het voedsel te verwijderen en te portioneren.
De Rechaud is gebruiksvriendelijk en flexibel in gebruik, omdat er geen stroomaansluiting nodig is. De brandstofcontainers zijn goed bereikbaar en te vullen met brandstofpasta uit de horeca. Ze hebben elk een deksel om de vlam gemakkelijk te doven en zijn zo ontworpen dat de veiligheid altijd gegarandeerd is bij het gebruik van de Chafing dish. De brandstofpasta wordt centraal en veilig onder de vloer van de 565 x 365 x 95 mm grote watertank aangebracht. De selectieve en zuinige verwarming van de dunwandige kom garandeert een optimale warmteverdeling, waardoor uw gerechten meerdere uren klaar zijn om te serveren. Bovendien dient het water als een ideale buffer zodat het voedsel in de pan niet aanbrandt of te gaar wordt. Nog een voordeel van het waterbad: ook als de vlam van de brandstof gedoofd is, zal het hete water het eten nog enige tijd warm houden.
Na gebruik is het gehele apparaat eenvoudig uit elkaar te halen, schoon te maken en op te bergen.

Beoordelingen en recensies

4.5

Gebaseerd op 2 reviews

Sorteer op :

2 jaar geleden Gepubliceerd op Expondo Norway

Komfoor

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

vorig jaar Gepubliceerd op Expondo Czech Republic

Voldoende

Aan de ene kant past het deksel niet zoals het hoort als het gesloten is, maar verder een heel mooi product

Toon de originele review
GEKOZEN DOOR EXPERTS
17 JAAR ERVARING...
in het ondersteunen van professionals
3 MILJOEN...
blije en tevreden klanten