Expondo Logo
Automotive gereedschap
Werkplaatsinrichting
Lasapparaten
Elektrisch gereedschap
Lieren en takels
Renovatie- en bouwapparatuur
Persluchtgereedschap
Soldeertechniek
Handgereedschap
Productie
Vacuumeerders
Frequentieomvormer
Houtbewerking
Metaalbewerking
Motoren

Artikelnummer: EX10030313

|

Model: SBS-CT-123 PRO

Laagdiktemeter PRO - meetbereik 0 - 5.000μm - ±3 % + 2 μm / ±5 % + 2 μm

Aanbieding
€ 169,00 € 179,00
Tijdelijke korting
€ 139,67 excl. btw (21%) Wij verzorgen netto-facturen.

De laagste prijs in de 30 dagen vóór de korting was: € 179,00

Volumekorting

Qty
Korting
per stuk (incl. btw)
3+
3%
€ 163,93
5+
5%
€ 160,55
10+
7%
€ 157,17
NIEUW: Bedrijven kunnen binnen 30 dagen betalen met
Billie BNPL
Laatste stuks! Items over: 2
GRATIS LEVERING ca. vrijdag 5 juni
Laagsteprijs garantie
Steinberg Systems logo
Belangrijkste kenmerken
  • zeer nauwkeurige metingen met een groot meetbereik van 0-5.000μm
  • intern geheugen voor maximaal 320 meetwaarden
  • zachte veerophanging om het te meten oppervlak te beschermen
  • compact ontwerp - klein en licht
  • volledige set in een professionele draagkoffer incl. kalibratietoebehoren
  • Opgelet: Als u geen CD-station heeft, neem dan na aankoop contact op met onze klantenservice. Wij helpen u graag bij de installatie van de software.
Verzendgegevens
Reserveonderdelen
Premium Garantie
Bedieningsinstructies

Artyukh 11 maanden geleden

Micrometer

Uitstekend apparaat voor industriële schilders!!!

Technische details

Laagdiktemeter PRO - meetbereik 0 - 5.000μm - ±3 % + 2 μm / ±5 % + 2 μm Laagdiktemeter - 0 tot 2000 µm - ± 3 % + 2 µm
(9)
€ 169,00
Laagdiktemeter PRO - meetbereik 0 - 5.000μm - ±3 % + 2 μm / ±5 % + 2 μm
Aanbieding
Net bekeken
(5)
€ 143,00
Laagdiktemeter - 0 tot 2000 µm - ± 3 % + 2 µm
Aanbieding
Afmetingen (LxWxH)
11.5 x 5 x 2.9 cm
10.5 x 5 x 2.5 cm
Aantal batterijen
2
2
Automatische uitschakeling
-
Ja
Baterij type
AAA
AAA
Beeld
-
0 μm ~ 99,9 μm (0,1 μm) 100 μm ~ 999 μm (1 μm) > 1000 μm (0,01 mm)
Vergelijk meer attributen

Bezorgpakket

  • Laagdiktemeter SBS-CT-123 PRO
  • Mini-USB-kabel
  • Software-cd
  • 6 kalibratieschijven
  • 2 AAA-batterijen
  • transportkoffer:
  • handleiding

Productomschrijving

Laagdiktemeter PRO - meetbereik 0 - 5.000μm - ±2% + 1μm

De laagdiktemeter SBS-CT-123 PRO kan gebruikt worden op ondergronden van ferromagnetische metalen, zoals een laag autolak over een metalen ondergrond. Het meetapparaat heeft ook een mini-USB-aansluiting voor gegevensoverdracht. Zowel in de metaal- en chemische industrie als in de automobielsector is deze compacte helper onmisbaar geworden.
Met een nauwkeurigheid van ±3 % + 2 μm (> 3000μm) voor hoge en lage temperatuurschommelingen en ±5 % + 2 μm (> 3000μm) voor diverse metalen meet de verfdiktemeter de dikte van de verf zeer nauwkeurig. U krijgt uitstekende meetresultaten dankzij het royale meetbereik van 0 - 5.000 m, vooral bij de dikste coatings, niet alleen bij autolakken. Verder heeft het apparaat een opslagruimte voor 320 meetwaarden, die zijn onderverdeeld in vier groepen.
Er kunnen verschillende opbergmogelijkheden worden gekozen. De meetsnelheid en de instellingen van de eenheden horen er ook bij, evenals de instelling van verschillende talen. U kunt kiezen tussen Engels, Duits, Russisch en Chinees.
Alle vereiste meetparameters worden weergegeven op een gemakkelijk af te lezen, informatief LCD-scherm. Ook in donkere omgevingen heb je volledig zicht, doordat het display een backlight heeft. Deze kan desgewenst handmatig worden in- of uitgeschakeld. Er klinkt een akoestisch signaal wanneer de meting wordt uitgevoerd. Het meetapparaat is eenvoudig te bedienen door middel van rubberen knoppen. Aan elke kant is een rubberen strip in de behuizing geïntegreerd, zodat het apparaat comfortabel in de hand ligt en niet wegglijdt.
Naast de twee AAA-batterijen, de mini-USB-kabel, de software en de transportkoffer, omvat de levering ook verschillende kalibratieschijven voor eenvoudige kalibratie van het apparaat. Bovendien wordt de kalibratie van het apparaat in detail beschreven in de gebruikershandleiding. Alle onderdelen zijn veilig opgeborgen in de koffer, zodat u de SBS-CT-123 PRO laagdiktemeter gemakkelijk kunt vervoeren.
Vochtigheid en temperatuurschommelingen beïnvloeden de meetresultaten. Daarom is er veel aandacht besteed aan de bouw. Deze laagdiktemeter werkt effectief bij zeer hoge temperaturen tot 50 °C. De luchtvochtigheid moet tussen 20 en 90% liggen.
De lichte en mobiele laagdiktemeter werkt op twee AAA-batterijen. Om kosten te besparen is een automatisch uitschakelmechanisme geïntegreerd. Na een pauze van drie minuten schakelt het apparaat automatisch uit. Nadat u klaar bent met meten, sluit u het meetapparaat eenvoudig aan op uw pc en verzendt u eenvoudig uw gegevens voor evaluatie.
Opmerking: Dit apparaat meet alleen niet-magnetische coatings op magnetische metalen zoals ijzer, nikkel, kobalt, gadolinium, ferritisch of martensitisch roestvrij staal. Metingen van coatings op koper, aluminium, zink, lood, tin, goud, zilver, platina, austenitisch roestvrij staal enz. zijn niet mogelijk.

Beoordelingen en recensies

4.4

Gebaseerd op 9 reviews

Sorteer op :

6 maanden geleden Gepubliceerd op Expondo Austria

Zeer nauwkeurige diktemeting op al onze kunststoffen tot 5 mm

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

11 maanden geleden Gepubliceerd op Expondo Spain

Micrometer

Uitstekend apparaat voor industriële schilders!!!

Toon de originele review

vorig jaar Gepubliceerd op Expondo Netherlands

Laagdiktemeter PRO

Lekker handzaam en makkelijk te bedienen metertje. Prima apparaatje voor nauwkeurige metingen. Echt een aanrader.

vorig jaar Gepubliceerd op Expondo Netherlands

Laagdiktemeter PRO - quality product

Zeer goed product met een betaalbare prijs. Ik zou het aanraden.

2 jaar geleden Gepubliceerd op Expondo Italy

Geadviseerd

Uitstekend product, solide en nauwkeurig in zijn werk. Geadviseerd.

Toon de originele review

2 jaar geleden Gepubliceerd op Expondo Belgium

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

2 jaar geleden Gepubliceerd op Expondo Denmark

Makkelijk in gebruik en werkt zoals beweerd.

Toon de originele review

vorig jaar Gepubliceerd op Expondo Hungary

Het instrument is in principe goed, maar op dit niveau zou je, gezien de prijs, verwachten dat het ook aluminium elementen kan meten - het ontbreken van deze functie schaadt de bruikbaarheid enorm. Het is ook delicaat om te passen, het ontwerp van het pasoppervlak kan beter.

Toon de originele review

vorig jaar Gepubliceerd op Expondo Netherlands

Er is geen opmerking geplaatst.

Veelgestelde vragen

Wordt er software meegeleverd om de gegevens uit te lezen?

Ja, de benodigde software is uiteraard bij de levering inbegrepen.

Worden de benodigde batterijen meegeleverd?

Ja, er worden twee AAA-batterijen meegeleverd.

DE EERSTE KEUZE VAN PROFESSIONALS
Betrouwbare expertise
SINDS 2007
Bedient miljoenen klanten
DOOR HEEL EUROPA