Horeca apparatuur
Professioneel gereedschap
Meetapparatuur
Tuingereedschap
Gezondheid & Beauty
Landbouw werktuigen
Reinigingsapparatuur
Kantoorbenodigdheden
Medische artikelen
Hotelbenodigdheden
Sport & gezondheid
Tweede kans producten
Uitverkoop
Geen Reviews Wees de eerste om dit product te beoordelen

Item: EX10021439

|

Model: COLOUR GLASS X-100B

Lashelm - COLOUR GLASS X-100B - gekleurd gezichtsveld

In de uitverkoop
€ 65,00 € 69,00
Tijdelijke korting Prijs inclusief 21% btw.

De laagste prijs in de 30 dagen vóór de korting was: € 69,00

Qty
Korting
Per item
3+
5%
€ 61,75
5+
10%
€ 58,50
10+
15%
€ 55,25
Op voorraad
GRATIS LEVERING ca. dinsdag 25 februari
Laagsteprijs garantie
Stamos Welding Group
Belangrijkste kenmerken
  • Onverwoestbaar - de gebruikte materiaalverbinding TECAMID 66 is niet alleen vlamwerend, maar ook maatvast, slijtvast en ongevoelig voor thermische en chemische invloeden.
  • effectief - de helm wordt aangedreven door krachtige zonnecellen en heeft een 3 V batterij als back-up
  • Doorkijk - groot, gekleurd gezichtsveld van 100 x 97 mm
  • snel - 4 sensoren met een reactietijd van een indrukwekkende 1/25000 s
  • Uitgebreide bescherming - voor alle gangbare lasmethoden
Verzendgegevens
Retourneren en garantie
Downloads

Productomschrijving

Helder zicht ondanks fel licht met de lashelm COLOUR GLASS X-100B

Profiteer van uitstekende optische eigenschappen, een zeer snelle reactiesnelheid en een licht gewicht en zet de lashelm COLOUR GLASS X-100B op tijdens het lassen! Of u nu met elektroden of beschermgas last, de automatische veiligheidshelm beschermt u betrouwbaar voor alle gangbare lasmethoden. Tegelijkertijd biedt het u een volledig overzicht in kleur.

De automatische lashelm met effectieve beschermende functies

De automatische lashelm biedt u een instelbaar lichtbeschermingsbereik van DIN 4 / 5 - 9 / 9 - 13. Met behulp van een zelftest kunt u de lichtbescherming optimaal afstemmen op uw behoeften. Met een gezichtsveld van 100 x 97 mm houdt u altijd alle essentiële details in beeld. De cartridge met lange levensduur van COLOUR GLASS X-100B wordt gevoed door zonnecellen en bevat een vervangbare CR2450-batterij met een werkingsduur van 5000 uur als back-up.
De extreem lichte lashelm van synthetisch materiaal weegt slechts 0.98 kg, zodat u hem ook bij lange klussen moeiteloos kunt dragen. Voor een optimaal draagcomfort kunt u ook de hoofdband verstellen. Het gebruikte TECAMID 66-materiaalmengsel van polyamide 66 en PC wordt gekenmerkt door een goede stijfheid, hardheid, hoge slijtvastheid en thermische dimensionale stabiliteit. Dankzij de zeer goede thermische, chemische en mechanische eigenschappen zult u de helm lang kunnen gebruiken, zelfs in zware omstandigheden.
Met een zeer snelle reactietijd van 1/25000 s van licht naar donker bent u te allen tijde beschermd tegen schadelijke boogstralen. Dit betekent dat uw ogen niet overbelast worden en dat u geen lange acclimatisatieperiode nodig heeft om verder te lassen. Bovendien biedt de helm optimale UV/IR-bescherming bij alle helderheidsniveaus tot DIN 16. Dankzij uitstekende waarden voor optische klasse, strooilicht, homogeniteit en kijkhoekafhankelijkheid is de automatische lashelm voorbestemd voor professioneel gebruik met lasapparatuur.
Gebruik de lashelm voor alle gangbare lasprocessen dankzij de uitgebreide lichtbescherming. De lichtgevoeligheid, de vertragingstijd en de mate van verduistering kunnen individueel worden aangepast aan het betreffende lasproces. Als u ander metaalwerk wilt doen, zoals slijpen, zonder de helm af te zetten, gebruikt u de GRIND modus. Met de automatische lashelm van Stamos Welding Group heb je alle mogelijkheden, maar dan veilig!

Beoordelingen en recensies

Sorteer op :
GEKOZEN DOOR EXPERTS
17 JAAR ERVARING...
in het ondersteunen van professionals
3 MILJOEN...
blije en tevreden klanten