Trustpilot
Automotive gereedschap
Werkplaatsinrichting
Lasapparaten
Elektrisch gereedschap
Lieren en takels
Renovatie- en bouwapparatuur
Persluchtgereedschap
Soldeertechniek
Handgereedschap
Productie
Vacuumeerders
Frequentieomvormer
Houtbewerking
Metaalbewerking
Persoonlijke beschermingsmiddelen
Verwarming en luchtbehandeling
Motoren
(410) Reviews

Item: EX10020228

|

Model: S-MMA-250PI.2

Elektroden lasapparaat - 250 A - 8 meter kabel - Hot Start - PRO

€ 139,00
Prijs inclusief 21% btw.
Qty
Korting
Per item
3+
5%
€ 132,05
5+
10%
€ 125,10
10+
15%
€ 118,15
Op voorraad
GRATIS LEVERING ca. donderdag 3 april
Laagsteprijs garantie
Stamos Pro Series
Belangrijkste kenmerken
  • Hoge prestatiewaarden – lasstroom tot 250 A, ook geschikt voor dikke elektroden tot Ø 5 mm
  • Maximale bewegingsvrijheid - 8 m lange elektrische hand- en aardkabels maken het lassen van grote en verre objecten eenvoudiger
  • Optimale controle - groot LED-display en nauwkeurige draaiknop zorgen voor nauwkeurige instellingen
  • Moderne technologie - IGBT-omvormer maakt hoogwaardige lasresultaten en een compact ontwerp mogelijk
  • Extreem mobiel - laag gewicht van slechts 4,8 kg en draagriem voor moeiteloos transport
Accessoires
Verzendgegevens
Retourneren en garantie
Downloads

Mario 22 dagen geleden

Machine voor elk terrein. Uitstekend.

Technische details

Elektroden lasapparaat - 250 A - 8 meter kabel - Hot Start - PRO Elektrode lasmachine - 250 A - Hot Start - IGBT - PRO Elektrode-lasapparaat - 200 A - Hot Start - LED-display Elektrodelasapparaat met Smart Select Systeem - TIG-Liftarc - 200 A - 60% inschakelduur - Hot Start - Arc Force - Anti-Stick -VRD Elektrodenlasapparaat - 180 A - 60% inschakelduur - IGBT - Anti-stick - Hot Start Elektrodenlasapparaat - 200 A - 60% inschakelduur - TIG-lift - IGBT - anti-stick - hot start
€ 139,00
Elektroden lasapparaat - 250 A - 8 meter kabel - Hot Start - PRO
Net bekeken
€ 149,00
Elektrode lasmachine - 250 A - Hot Start - IGBT - PRO
€ 119,00
Elektrode-lasapparaat - 200 A - Hot Start - LED-display
€ 119,00
Elektrodelasapparaat met Smart Select Systeem - TIG-Liftarc - 200 A - 60% inschakelduur - Hot Start - Arc Force - Anti-Stick -VRD
€ 89,00
Elektrodenlasapparaat - 180 A - 60% inschakelduur - IGBT - Anti-stick - Hot Start
€ 95,00
Elektrodenlasapparaat - 200 A - 60% inschakelduur - TIG-lift - IGBT - anti-stick - hot start
Afmetingen (LxWxH)
35 x 12.5 x 22.5 cm
38 x 12 x 28 cm
35 x 12.5 x 22.5 cm
22 x 30 x 15 cm
37 x 13 x 27 cm
37 x 13 x 23 cm
Aardingskabel
8 m
8 m
2 m
1.5 m
1.5 m
2 m
Activiteitscyclus [%]
-
-
-
60
60
60
Anti-stick
Nee
Nee
Nee
Ja
Ja
Ja
Arbeidscyclus [%]
60
60
60
-
-
-
Vergelijk meer attributen

Bezorgpakket

  • Elektrode lasmachine S-MMA-250PI.2
  • E-hand kabel / stroomkabel met elektrodehouder (8 m)
  • Aardingskabel (8 m)
  • Stroomkabel (2 m)

Productomschrijving

Krachtig MMA-lasapparaat voor meer bewegingsvrijheid

Wilt u een krachtig, veilig en mobiel lasapparaat? Vertrouw dan op het S-MMA-250PI.2 elektrodelasapparaat van Stamos Duitsland. Met een lasstroom van 250 A kunt u ook zonder problemen sterke elektroden met een diameter tot 5 mm gebruiken. Luchtkoeling en oververhittingsbeveiliging beschermen het apparaat tegen schade. En dankzij de extra lange kabel van 8 meter las je comfortabel en veilig aan een ladder of grote voorwerpen. De draagriem en het lage gewicht van 4,8 kg zorgen voor extra mobiliteit.

Het MMA-lasapparaat combineert het hoogste niveau van controle met maximale prestaties

Met de E-handklem kunt u elektroden met een diameter tot 5 mm vasthouden. Met het MMA-apparaat kunt u eenvoudig staal, ijzer, gietijzer, nikkel of koper met een dikte van 1,5 - 10 mm bewerken. Dankzij Hot Start plakt de elektrode niet aan elkaar wanneer de boog wordt ontstoken. Het resultaat: vanaf het begin schone lasnaden. Wilt u ongestoord lassen? Reduceer de lasstroom tot een nog krachtige 194 A. Bij een maximaal vermogen van 250 A kunt u een inschakelduur van 60% behalen. Via het praktische bedieningspaneel met LED-display kunt u uw lasparameters controleren. Ook met lashandschoenen kun je de handige draaiknop bedienen.

Beoordelingen en recensies

4.8

Gebaseerd op 410 reviews

Sorteer op :

22 dagen geleden Gepubliceerd op Expondo Switzerland

Machine voor elk terrein. Uitstekend.

Toon de originele review

vorige maand Gepubliceerd op Expondo Spain

Geweldig

Het is een geweldige lasser, hij heeft misschien niet alle technologie en dergelijke om te voorkomen dat de elektrode blijft plakken, maar het heeft er helemaal geen invloed op. Ik ben een lasser en het is een all-terrain machine. Ik heb er 1 mm platen mee gelast en ook dubbele T-balken en hij werkt als een tierelier.

Toon de originele review

2 maanden geleden Gepubliceerd op Expondo Croatia

Het apparaat is uitstekend, klein van formaat, behoorlijk sterk met lange kabels. Mijn aanbeveling

Toon de originele review

2 maanden geleden Gepubliceerd op Expondo Spain

Zeer goede lasser

Het is het tweede product dat ik via deze pagina kocht, het eerste beviel prima en met die achtergrond durfde ik deze tweede machine, het lasapparaat, te kopen, ik heb het geprobeerd en het werkt perfect, ik heb het geprobeerd tot 3,25 basische elektroden en het gaat wonderwel. sterk aanbevolen

Toon de originele review

3 maanden geleden Gepubliceerd op Expondo Netherlands

Prima apparaat!

Geleverd op de afgesproken dag. In het weekend uit geprobeerd en het apparaat overstijgt mijn verwachting er van. Al met al zeer tevreden.

3 maanden geleden Gepubliceerd op Expondo Czech Republic

Elektrodenlasmachine - 250 A-Stamos

Ik ben zeer tevreden over dit apparaat. De lasser werkt prima en is gemakkelijk te gebruiken voor thuis en incidentele klussen. Het compacte ontwerp maakt snel transport en opslag mogelijk, wat een groot pluspunt is voor gebruikers met minder ruimte. De meegeleverde kabels zien er kwalitatief goed uit en zijn lang genoeg voor comfortabel gebruik. Het digitale display is duidelijk en nauwkeurig, wat het instellen van de lasparameters eenvoudiger maakt. Ik raad aan om beschermend plexiglas te maken tegen schade door "sterretjes". De lassen die door deze machine worden gemaakt (met tenminste minimale oefening) zijn stevig en schoon. Al met al is dit een zeer goed product voor wie op zoek is naar een praktisch en efficiënt lasapparaat voor een redelijke prijs. Ik kan het alleen maar van harte aanbevelen!

Toon de originele review

7 maanden geleden Gepubliceerd op Expondo Slovakia

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

9 maanden geleden Gepubliceerd op Expondo France

Uitstekend !

Ik heb dit lasapparaat onlangs online gekocht en ik moet zeggen dat ik best tevreden ben met deze aankoop. De machine werkt uitstekend en is vrij eenvoudig te gebruiken. Het compacte ontwerp maakt hem gemakkelijk te vervoeren en op te bergen, wat een groot pluspunt is voor mensen met beperkte ruimte. Daarnaast zijn de meegeleverde kabels van goede kwaliteit en lang genoeg voor comfortabel gebruik. Het digitale display is duidelijk en nauwkeurig, waardoor het eenvoudig is om de lasintensiteit aan te passen. Tot nu toe zijn de lassen gemaakt met deze machine sterk en schoon. Al met al een uitstekend product voor wie op zoek is naar een praktisch en efficiënt lasapparaat voor een redelijke prijs. Een echte aanrader! Ik heb dit lasapparaat onlangs online gekocht en ik moet zeggen dat ik best tevreden ben met deze aankoop. De machine werkt uitstekend en is vrij eenvoudig te gebruiken. Het compacte ontwerp maakt hem gemakkelijk te vervoeren en op te bergen, wat een groot pluspunt is voor mensen met beperkte ruimte. Daarnaast zijn de meegeleverde kabels van goede kwaliteit en lang genoeg voor comfortabel gebruik. Het digitale display is duidelijk en nauwkeurig, waardoor het eenvoudig is om de lasintensiteit aan te passen. Tot nu toe zijn de lassen gemaakt met deze machine sterk en schoon. Al met al een uitstekend product voor wie op zoek is naar een praktisch en efficiënt lasstation tegen een redelijke prijs. Ik raad het ten sterkste aan!

Toon de originele review

9 maanden geleden Gepubliceerd op Expondo Sweden

Werkt goed!

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

10 maanden geleden Gepubliceerd op Expondo Portugal

Soldeermachine

Dit lasapparaat is een van de beste die ik ooit heb gezien. Hartelijk dank voor het laten zien

Toon de originele review

Veelgestelde vragen

Waar vind ik een geschikte lashelm?

In de online winkel van Expondo is er een subcategorie lashelmen in de categorie lasapparatuur, waarin u een grote selectie helmen vindt.

Hoe kom ik meer te weten over nieuwe producten en aanbiedingen?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en je blijft altijd op de hoogte.

GEKOZEN DOOR EXPERTS
17 JAAR ERVARING...
in het ondersteunen van professionals
3 MILJOEN...
blije en tevreden klanten