Expondo Logo
Markt
Kookapparatuur
Horeca meubilair
Keukenapparatuur
Buffetwarmers
Koelapparatuur
Bar uitrusting
Slagerij
Vaatwasmachines

Artikelnummer: EX10012274

|

Model: RCKK-80.3

Elektrisch kebabmes - 8000 RPM - Royal Catering - 80 mm mes

Aanbieding
€ 277,00 € 289,00
Tijdelijke korting
€ 228,93 excl. btw (21%) Wij verzorgen netto-facturen.

De laagste prijs in de 30 dagen vóór de korting was: € 289,00

Volumekorting

Qty
Korting
per stuk (incl. btw)
3+
3%
€ 268,69
5+
6%
€ 260,38
10+
8%
€ 254,84
NIEUW: Bedrijven kunnen binnen 30 dagen betalen met
Billie BNPL
Royal Catering logo
Belangrijkste kenmerken
  • nauwkeurig - instelbare snijdikte van het vlees tussen 0 - 6 mm
  • krachtig en veilig - roterend mes draait met 8000 rpm en is voorzien van een beschermkap
  • Variabel inzetbaar - een gekarteld en glad rond mes maakt residuvrij en flinterdun snijden mogelijk
  • corrosiebestendig - lange levensduur dankzij robuust en lichtgewicht Aluminium-magnesiumlegering
  • gemakkelijk te onderhouden - snijmes gemaakt van Roestvrij staal (420JI) is gemakkelijk te verwijderen en schoon te maken
Verzendgegevens
Reserveonderdelen
Premium Garantie
Bedieningsinstructies

Fekete Károly vorig jaar

Goed werkend product :)

Technische details

Elektrisch kebabmes - 8000 RPM - Royal Catering - 80 mm mes Snijmachine kebab elektrisch 3000 tpm - 60 kg / uur - op batterijen Snijmachine kebab elektrisch - 3000 U/min - 60 kg / uur
(5)
€ 277,00
Elektrisch kebabmes - 8000 RPM - Royal Catering - 80 mm mes
Aanbieding
Net bekeken
(12)
€ 157,00
Snijmachine kebab elektrisch 3000 tpm - 60 kg / uur - op batterijen
(3)
€ 97,00
Snijmachine kebab elektrisch - 3000 U/min - 60 kg / uur
Aanbieding
Afmetingen (LxWxH)
23 x 12 x 12 cm
18 x 13 x 20 cm
13 x 19 x 18 cm
Efficiëntie [kg/u]
-
60
-
Gewicht
3.9 kg
1.06 kg
1.25 kg
Kleur
Zilver
Zwart
Zwart
Materiaal
Roestvrij staal
Plastic
Roestvrij staal
Plastic
Roestvrij staal
Vergelijk meer attributen

Bezorgpakket

  • Elektrisch kebabmes RCKK-80.3
  • oplader
  • glad mes
  • gekarteld mes
  • Slijpsteen
  • Moersleutel
  • Borgpen
  • haakje
  • handleiding

Productomschrijving

Elektrisch kebabmes - snijden met volle 8000 rpm

Döner kebab, gyros of shoarma - met de Elektrisch kebabmes van Royal Catering snijd je gegrilde kip, lam, kalkoen of kalfsvlees moeiteloos in flinterdunne plakjes. De krachtige Döner kebab snijder is dankzij zijn hoge rotatiesnelheid ideaal voor langdurig gebruik in horeca en snackbars. De nauwkeurig gesneden plakjes vormen de basis voor sappige vleesspecialiteiten en zijn snel klaar voor verdere verwerking.

Krachtige Gyros mes voor de snackbehoeften

De Elektrische gyroscoop snijdt precies alleen de bovenste, krokante laag van het vlees. Het snijresultaat blijft consistent, ongeacht wie het apparaat gebruikt. U kunt de dikte van de plakjes naar wens aanpassen tussen 0 - 6 mm. Met een motorvermogen van 80 W en een snel toerental van 8000 tpm, reinigt het apparaat nog dikkere sneetjes uit het rotisserie.
De Kebab mes RCKK-80.3 wordt gevoed via een voeding met 230 V en is daarom geschikt voor permanent gebruik zonder oplaadtijden. Dankzij de lange kabel heb je voldoende bewegingsvrijheid bij het snijden op de kebabgrill.
Royal Caterings elektrisch kebabmes maakt indruk met zijn compacte, lichtgewicht constructie. Door de ergonomische vorm en het gegolfde oppervlak ligt de handgreep stevig en comfortabel in de hand. Een getand en een glad rond mes zijn inbegrepen - perfect voor het snijden van verschillende soorten vlees. Dankzij hun fabricage uit Roestvrij staal (420JI) voldoen de messen aan de strengste gastronomische hygiënerichtlijnen. Een beschermhoes minimaliseert het risico op snijwonden en verhoogt de veiligheid bij het snijden.
De messen hebben een diameter van 80 mm en zijn in een mum van tijd te verwijderen. Dit zorgt voor de aseptische reiniging van het apparaat, wat noodzakelijk is in de gastronomie. Zodra de cirkelmessen bot worden, kun je ze gemakkelijk bewerken met de meegeleverde wetsteen. Elektrisch kebabmes - uw perfecte aanvulling op cateringbehoeften!

Over het merk

Royal Catering logo
Bezoek de merkpagina van Royal Catering Laat alle Royal Catering producten zien

Beoordelingen en recensies

3.4

Gebaseerd op 5 reviews

Sorteer op :

vorig jaar Gepubliceerd op Expondo Slovakia

Oké

Er is geen opmerking geplaatst.

Toon de originele review

vorig jaar Gepubliceerd op Expondo Hungary

Goed werkend product :)

Toon de originele review

2 jaar geleden Gepubliceerd op Expondo France

Geweldig

Zeer goed product, ik vind het leuk.

Toon de originele review

2 jaar geleden Gepubliceerd op Expondo France

Zeer slecht product

Ik bestel een artikel dat ik niet eens gebruik, 10 minuten later werkt het niet meer 😡😡😡

Toon de originele review

2 jaar geleden Gepubliceerd op Expondo United Kingdom

Royal snijmachine döner kebab 8000 tpm

Na 8 maanden gebruik stopt het met werken en kan ik geen contact met ze opnemen. Deze machinekoppen zijn niet veilig. Ik heb meerdere keren in mijn hand gesneden. Je moet elke keer na het schoonmaken de machine uitschakelen wanneer je hem instelt.

Toon de originele review

Veelgestelde vragen

Hoe lang kan het apparaat overdag worden bediend?

De Elektrisch kebabmes kan de hele dag worden gebruikt met regelmatige pauzes. Na 25 minuten ononderbroken gebruik raden we een pauze van 10 minuten aan.

DE EERSTE KEUZE VAN PROFESSIONALS
Betrouwbare expertise
SINDS 2007
Bedient miljoenen klanten
DOOR HEEL EUROPA