Expondo Logo
Markt
Kookapparatuur
Horeca meubilair
Keukenapparatuur
Buffetwarmers
Koelapparatuur
Bar uitrusting
Slagerij
Vaatwasmachines

Artikelnummer: EX10012093

|

Model: RC-CMM285

Churros machine - 3 L - Royal Catering - 2 x 2500 W

€ 708,00
€ 585,12 excl. btw (21%) Wij verzorgen netto-facturen.

Volumekorting

Qty
Korting
per stuk (incl. btw)
3+
3%
€ 686,76
5+
6%
€ 665,52
10+
8%
€ 651,36
NIEUW: Bedrijven kunnen binnen 30 dagen betalen met
Billie BNPL
Laatste stuks! Items over: 8
GRATIS LEVERING ca. vrijdag 10 juli
Laagsteprijs garantie
Royal Catering logo
Belangrijkste kenmerken
  • makkelijk - makkelijke churros maken
  • flexibel - bruikbaar voor snackbars, foodtrucks of mobiele stands
  • hoge kwaliteit - dankzij de roestvrij staal hoogste gastronomische standaard
  • ergonomisch - comfortabele handgreep voor eenvoudig gebruik
  • praktisch - verticaal ontwerp bespaart ruimte op het werkoppervlak
Verzendgegevens
Reserveonderdelen
Premium Garantie
Bedieningsinstructies

Technische details

Churros machine - 3 L - Royal Catering - 2 x 2500 W Churros machine - 5 L - Royal Catering - 5000 W Churros machine - 5 L - Royal Catering - 2500 W
(0)
€ 708,00
Churros machine - 3 L - Royal Catering - 2 x 2500 W
Net bekeken
(0)
€ 868,00
Churros machine - 5 L - Royal Catering - 5000 W
Aanbieding
(2)
€ 755,00
Churros machine - 5 L - Royal Catering - 2500 W
Afmetingen (LxWxH)
67 x 61 x 126 cm
53 x 39.5 x 191.5 cm
68 x 61 x 126 cm
Aantal buisbevestigingen
5
5
5
Diameter van de cilinder [mm]
140
140
140
Gewicht
26.3 kg
33.5 kg
23.4 kg
Hoogte van de cilinder
200 mm
320 mm
320 mm
Vergelijk meer attributen

Productomschrijving

De Churros machine - een hoogtepunt voor elk foodevenement!

Heeft u een foodtruck, snackbar, bakkerij of restaurant en wilt u iets speciaals en buitengewoons aanbieden? Dan is de Churros machine RC-CMM285 van Royal Catering precies wat u zoekt! Met het Churro pers kunt u de buitengewone gebakjes in een mum van tijd en met de hoogste kwaliteit produceren! Een heerlijke eyecatcher voor elke gelegenheid, van foodfestivals tot alledaagse gastronomie!

Lekker, eenvoudig, hoge kwaliteit - de Churro Maker!

Het gebruik van de Deeg pers is even eenvoudig als efficiënt. Er kan maximaal 3 l deeg in de kom worden gedaan. Het deeg wordt vervolgens met de ergonomische hendel in vorm geperst. De resulterende churro-deegrol kan vervolgens worden gebakken. De cilinder heeft een diameter van 140 mm en een hoogte van 200 mm. De levering omvat 5 verschillende vulhulpstukken.
Dankzij de ergonomische hendel is het gebruik van de druk op uiterst comfortabel, zelfs op lange werkdagen. Gemaakt van roestvrij staal voldoet de Churros machine niet alleen aan de hoogste horecanormen, maar is hij ook bijzonder duurzaam en gemakkelijk schoon te maken. Om de veiligheid te vergroten beschikt het apparaat over een extra resetknop. Het verticale ontwerp vergemakkelijkt het gebruik in kleine ruimtes omdat er nauwelijks ruimte op de toonbank nodig is, waardoor hij ideaal is voor foodtrucks of snackkraampjes.

Over het merk

Royal Catering logo
Professionele keukenapparatuur ontworpen om efficiëntie, betrouwbaarheid en langdurig zakelijk succes te maximaliseren.
Bezoek de merkpagina van Royal Catering Laat alle Royal Catering producten zien

Beoordelingen en recensies

Sorteer op :
DE EERSTE KEUZE VAN PROFESSIONALS
Betrouwbare expertise
SINDS 2007
Bedient miljoenen klanten
DOOR HEEL EUROPA