Expondo Logo
Markt
Kookapparatuur
Horeca meubilair
Keukenapparatuur
Buffetwarmers
Koelapparatuur
Bar uitrusting
Slagerij
Vaatwasmachines

Artikelnummer: EX10013256

|

Model: RCGSG-40

Kebabgrill op gas - voor 40 kg vlees - 3 branders - 12 kW - Royal Catering

€ 912,00
€ 753,72 excl. btw (21%) Wij verzorgen netto-facturen.

Volumekorting

Qty
Korting
per stuk (incl. btw)
3+
5%
€ 866,40
5+
10%
€ 820,80
10+
15%
€ 775,20
NIEUW: Bedrijven kunnen binnen 30 dagen betalen met
Billie BNPL
Royal Catering logo
Belangrijkste kenmerken
  • professioneel - kebabgrill op gas met drie krachtige branders met een totaal vermogen van 12 kW voor een capaciteit van 40 kg
  • Praktisch - de gaskebabgrill heeft opklapbare zijelementen en in hoogte verstelbare poten om oneffen oppervlakken te nivelleren
  • Hygiënisch - met gladde oppervlakken, een vetopvangbak en de uitneembare lade kun je de gas-gyrogrill zeer snel en grondig schoonmaken
  • Roestvrij staal - de gas-gyrogrill is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal (304) en is bijzonder goed bestand tegen invloeden van buitenaf en roest.
  • Veelzijdig - je kunt de kebabgrill op gas met drie branders gebruiken op propaan, butaan of een mengsel van de twee
  • Efficiënt - zuinige werking dankzij handmatige ontsteking en snelle warmteontwikkeling
Verzendgegevens
Reserveonderdelen
Premium Garantie
Bedieningsinstructies

Technische details

Kebabgrill op gas - voor 40 kg vlees - 3 branders - 12 kW - Royal Catering Kebabgrill - 2000 W - tot 8 kg vlees - Royal Catering Gas donergrill - voor 60 kg vlees - 4 branders - 16 kW - Royal Catering Gaskebabgrill - voor 80 kg vlees - 5 branders - 20 kW - Royal Catering
(0)
€ 912,00
Kebabgrill op gas - voor 40 kg vlees - 3 branders - 12 kW - Royal Catering
Net bekeken
(8)
€ 219,00
Kebabgrill - 2000 W - tot 8 kg vlees - Royal Catering
(0)
€ 870,00
Gas donergrill - voor 60 kg vlees - 4 branders - 16 kW - Royal Catering
(0)
€ 975,00
Gaskebabgrill - voor 80 kg vlees - 5 branders - 20 kW - Royal Catering
Afmetingen (LxWxH)
56.7 x 61.5 x 85 cm
31 x 29 x 44 cm
56.7 x 61.5 x 101.5 cm
57 x 61.7 x 119 cm
Gas type
Propaangas
-
Propaangas
Propaangas
Gasaansluiting
Gasgroep = I3B/P(50)
-
Gasgroep = I3B/P(50)
Gasgroep = I3B/P(50)
Gewicht
30 kg
5.55 kg
34.5 kg
39 kg
IP-beschermingsklasse
-
IPX3
-
-
Vergelijk meer attributen

Bezorgpakket

  • Kebabgrill op gas RCGSG-40

Productomschrijving

Ontdek de ultieme kebabgrill op gas: praktisch, hygiënisch en krachtig!

In de hectische wereld van catering is betrouwbare en efficiënte apparatuur essentieel. De kebabgrill met gas en 3 branders van Royal Catering is het toppunt van betrouwbaarheid en efficiëntie. De handmatige ontsteking zorgt voor een soepele start en dankzij de snelle warmteontwikkeling kun je je eten in de kortst mogelijke tijd bereiden zonder dat dit ten koste gaat van de kwaliteit.

Propaan, butaan of hun mengsels - onze barbecue is overal klaar voor!

Je gasten zullen verrukt zijn! Met drie branders en een totaal vermogen van 12 kW kun je tot 40 kg knapperig en mals vlees grillen. Je kunt de kebabgrill op gas gebruiken met propaan, butaan of hun mengsels bij een druk van 50 mBar.Met zijn betrouwbaarheid en vermogen om zowel binnen als buiten efficiënt te koken, zet de kebabgrill op gas een nieuwe standaard in professionele catering.

Tegelijkertijd combineert de gas-gyrogrill praktische functies, hygiënische eigenschappen en hoogwaardige materialen. De barbecue is uitgerust met opklapbare zijelementen en heeft een efficiënt en gemakkelijk verstelbaar windscherm. Dankzij de in hoogte verstelbare voetjes kun je dit model stabiel neerzetten, zelfs op oneffen oppervlakken. Ook schoonmaken is kinderspel: dankzij de gladde oppervlakken, een vetopvangbak en de uitneembare lade kun je de grill na elk gebruik snel en grondig schoonmaken.

De gaskebabgrill is gemaakt van roestvrij staal van hoge kwaliteit (304), biedt een uitzonderlijke weerstand tegen invloeden van buitenaf en roestvorming en scoort hoog op het gebied van duurzaamheid.Bovendien beschermt de hermetische bekleding de motor betrouwbaar tegen vet en vuil, wat ook de levensduur verlengt en de onderhoudskosten verlaagt.

Beoordelingen en recensies

Sorteer op :
GEKOZEN DOOR EXPERTS
18 JAAR ERVARING...
in het ondersteunen van professionals
3 MILJOEN...
blije en tevreden klanten