Kabellier - 800 kg
Prijzen incl. BTW. incl. verzendkosten
Op voorraad, levertijd ca. 2-4 werkdagen
Kabellier - 800 kg
- Eenvoudige montage en bediening
- Wandmontage en bevestiging aan frame of zwenkarm mogelijk
- Niet draaiende 12 meter lange staalkabel CK45
- Beschermingsklasse IP54
- Isolatieklasse B
- Motor en versnellingsbak van gegoten aluminium
- Behuizing poedergecoat
- Automatische rem in het geval van de stroom wegvalt
- Bediening met noodstop
Korting: 15%
De kabellier PROLIFTOR 800 van MSW is geschikt voor gebruik in loodsen en andere opslagplekken. Deze lier beschikt over een 12 meter lange stalen kabel die ook kan worden gebruikt met een katrol. Hierdoor verdubbelt de hijscapaciteit van 400 kg naar 800 kg. Functies als overbelastingsbeveiliging zorgen er samen met de hoogwaardige aandrijving voor dat het apparaat een lang leven beschoren is. De machine heeft een hijssnelheid van 8 m/min of 4 m/min wanneer een katrol wordt ingezet.
De PROLIFTOR 800 is ontworpen voor gebruik binnenshuis en is helaas niet geschikt voor gebruik buitenshuis. De kabellier kan zowel aan de muur worden bevestigd als aan een frame of zwenkarm. Koop de gunstige PROLIFTOR 800 van MSW vandaag nog!
| 1 | Bremssystem: | Völlig unabhängiges und automatisches Bremsen sorgt für Sicherheit sowie Zuverlässigkeit |
| 2 | Geräuschreduzierung: | Patentiertes Getriebe und geschlossenes Gehäuse |
| 3 | Planetengetriebe: | Langlebig und Drehmomentstark durch legierten und gehärteten Stahl. |
| 4 | Kupplung: | Ergonomische Form ermöglicht leichte Bedienung. |
| 5 | Effizienter Motor: | Längere Batterielebensdauer durch verminderter Stromaufnahme bei gleicher Leistung. |
| 6 | Bewährte Gehäusedichtung: | Schützt die Seilwinde vor Wasser und anderen Umwelteinflüssen. |
| 7 | Edelstahl-Gewinde: | Die Gewinde sind aus hochwertigem Edelstahl und somit allen Anforderungen im Außeneinsatz gerecht. |
| 8 | 3-Stufen-Übersetzung: | Durch die Verwendung eines 3-stufigen Planetengetriebes für hohe Effizienz und maximale Leistung. |
Metalen snoer voor bediening PROLIFTOR 800 van MSW:
De afstandbediening van deze kabellier is voorzien van een extra metalen kabel. Hiermee wordt de stroomkabel ontzien. Deze eenvoudige, geraffineerde techniek zorgt ervoor dat je veilig kunt werken. Tegelijkertijd is de afstandsbediening beschermd en kan deze lange tijd mee.


Zowel op de afstandsbediening als op de kabellier bevinden zich kleine scharnieren. De metalen kabel is iets korter dan de elektrische kabel. Daarmee wordt de machine in beweging gebracht. Zo is de elektronica effectief beschermd.
- Kabellier
- Afstandbediening met kabel
- 2 beugels
- Schroevenset
- Katrol
- Gebruiksaanwijzing